SAMORZĄDOWY HIT WLKP. 2009, 2010, 2012

 

Organizator Konkursu: Agencja Promocyjna „Punkt S". ul.Grunwaldzka 2, 64-920 Piła.

Koszt udziału w konkursie poniesiony przez Gminę Czerniejewo: 8.505,50 zł

Efekt w wymiarze wizualnym: certyfikat w formie aktu nominacji, statuetka

Efekt w wymiarze gospodarczym: brak danych


Informacja organizatora:

Organizatorem wszystkich dotychczasowych edycji konkursu jest Agencja Promocyjna „Punkt S".

Istota cel konkursu nie uległy zmianie. Jest to przedsięwzięcie wyłaniające co roku i promujące szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne. To rodzaj narzędzia promocyjnego oferowanego szefom firm, urzędów, organizacji itp.

Kapitułę tworzą przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo  zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. Przyjęte kryteria ocen i zasady pracy kapituły wyrównują szanse małych,  średnich i dużych firm i urzędów, zespołów i poszczególnych osób.

Nagrody to nominacje do tytułu HIT oraz  tytuły HIT - także Kryształowe i Rubinowe. Ich symbolami są akty nominacji i akty nadania tytułów HIT oraz medale i statuetki. Laureaci otrzymują prawo do wykorzystywania  tych symboli w obiegu gospodarczym oraz prawo do promocyjnego wykorzystywania  zastrzeżonego znaku graficznego HIT.

Konkurs jest finansowany poprzez opłaty uiszczane przez uczestników, a uzupełnieniem konkursowego budżetu mogą być środki pozyskane od sponsorów, fundacji itp.