MISTRZ  AUTOPREZENTACJI  PO  SPECJALISTYCZNYM  SZKOLENIU


 

Burmistrz Danuta G. odbyła 16 godzinne szkolenie w zakresie prezentacji własnej osoby - (otwórz szczegóły !)

 

Umiejętności aktorskie burmistrza zwykły być połową jego sukcesu, druga połowa to przekonać wyborców, że dzieje się to naprawdę.

 

Wiedza "nie poszła w las".

Danuta G., która niegdyś nazywała siebie "kobietą sukcesu", obecnie perfekcyjnie wprost kreuje swój wizerunek na: nękaną ofiarę własnego losu.


1. Wypowiedź nr 1 - odsłuchaj nagranie ! 

2. Wypowiedź nr 2 - odsłuchaj nagranie !

3. Wypowiedź nr 3 - odsłuchaj nagranie !

4. Wypowiedź nr 4 - odsłuchaj nagranie !

5. Wypowiedź nr 5 - odsłuchaj nagranie !

6. Wypowiedź nr 6 - odsłuchaj nagranie !

Jest to dość groteskowe w wykonaniu tak wybitnej osobowości, której sposobem na życie nie jest aktorstwo, a ambicje sięgają Sejmu RP.

Sterowanie emocjami społecznymi może skruszyć serca nawet największych przeciwników oraz przekonać niezdecydowanych wyborców, którzy z natury samej są wrażliwi nie tylko na ludzkie tragedie.

Jesteśmy zwykle gotowi ratować nawet ginące gatunki naszego ekosystemu.

Cel uświęca środki, a za chwilę wszyscy o tym zapomną, tak jak nie pamiętamy próśb Danuty G. z kampanii 2010 r., w których przejawiała się idea dania szansy i czasu na rozpoczęte w pierszej kadencji działania, a nie zakończone (niektóre nie rozpoczęte) przez początkowe cztery lata jej panowania.

Co będzie królowało na "złotych ustach " kandydata Danuty G. w trakcie biegu po ciepły jeszcze stołek ? - Zobaczymy wkrórce.

Nasze Stowarzyszenie gratuluje Danucie G. pomysłowości doboru wyrafinowanych metod stosowanych w wyścigu wyborczym.